S pelikánem se dostanete vysoko

NONSTOP SERVIS: +420 725 537 718

O NÁS

Historie společnosti

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1994, kdy začínala s prodejem a půjčováním pojízdného lešení Layher. V roce 2001 se pak firma rozšířila o pronájem pracovních plošin značky Haullote.

  • Nová technika

    Všechny stroje byly zakoupeny jako nové a tým našich techniků se stará o to, aby co nejdéle a nejlépe sloužili k Vaší plné spokojenosti.

  • Servis 24 hodin

    Servis 24 hodin denně, vlastní doprava, flexibilní a rychlé vyřízení potřeb zákazníků, to je naše hlavní priorita.

Spokojený zákazník – naše radost.

Pronájem plošin a pojízdného lešení

V současné době tak firma nabízí k pronájmu 260 různých pracovních plošin, které do celé České republiky zapůjčuje již ze čtyř provozoven. Z hlavního sídla firmy v Teplicích, ze servisních skladů v Praze, Brně, Olomouci a Ostravě. Novinka: zakoupili jsme nové plošiny, 3 x Optimum 8, 15 x Compact 8, 4 x Compact 10, 11 x Compact 12, 5 x Compact 14, 1 x H12CJ+, 1 x H15iP, 1 x H16RTJ, 2 x GENIE Z33/18, 1 x STAR 10, 2 x GENIE 4390 9016F.

Ostatní služby

Mezi naše další služby patří také kvalitní servis plošin a lešení s vlastní autodopravou. O stroje se stará tým zkušených profesionálů, který udržuje stroje ve stoprocentním stavu. Nabízíme také bazarový prodej použitých plošin a lešení.

Nabídka služeb Kontaktní informace

 

Kontaktní formulář

Máte zájem o naše služby, nebo jen potřebujete poradit? Neváhejte nám to napsat.

kontaktujte nás

E-mail:plosinypelikan@seznam.cz

Další naše pobočky naleznete v Praze, BrnOlomouci a Ostravě. Díky tomu poskytujeme naše služby po celé republice.

Zobrazit všechny kontakty

© 2014 Pelikán S&D, spol. s r. o.

Naše služby jsou dostupné po celé České republice, specializace na: Praha, Brno, Olomouc, Teplice, Ústí nad Labem, Chomutov, Děčín, Most